Sve o mačkama i psima
Da bi mogla/mogao sudjelovati na forumu moraš se registrirati ili u logati!!
Sve o mačkama i psima
Da bi mogla/mogao sudjelovati na forumu moraš se registrirati ili u logati!!
Sve o mačkama i psima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve o mačkama i psima

Sve o vašim mačkama i psima. Registrirajte se!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Invisible Kid
Sfinks mačka
Invisible Kid


Female Broj postova : 2203
Age : 29
Kucni ljubimac : Mrvica, Flora, Little
Najdraza zivotinja : Sve
Ime : Dora
Registration date : 22.08.2008

Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty
PostajNaslov: Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju   Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Emptyčet sij 08, 2009 5:25 pm

LONDON - Britanska udruga za zaštitu pasa Dogs Trust objavila je deset najnebuloznijih razloga zbog kojih ljudi ostavljaju svoje pse pred vratima nekog od njihovih utočišta.

"Pas mi ne pristaje uz namještaj", nalazi se na neslavnom prvom mjestu. "Pas izgleda kao živo zlo, oči su mu različite boje baš kao Davidu Bowieju", slijedi na drugom.

"Imamo crnoga psa, a nedavno smo kupili bijeli tepih. Možemo li zamijeniti crnoga psa za bijelog", glasi razlog uvršten na treće mjesto liste. "Otkako smo kupili psa, naš zamorac je postao tjeskoban" ili "Pas nam je otvorio sve božićne poklone", također se nalaze na listi, koja je objavljena kako bi se ljude u blagdansko razdoblje podsjetilo da dobro razmisle prije nego što nabave kućnog ljubimca.

- Psi su obaveza za cijeli život. Oni nisu modni dodatak ili neki predmet koji se može nadograditi ili odbaciti za nekoliko mjeseci - kaže predsjednica udruge Clarissa Baldwin čija udruga, najveća u Britaniji, već 30 godina ima slogan "Psi su za cijeli život, ne samo za Božić".


Preuzeto sa: http://www.svijetpasa.com
[Vrh] Go down
whisper
Britanska mačka
whisper


Female Broj postova : 930
Age : 29
Lokacija : Koprivnica
Ime : Nikolina
Registration date : 22.10.2008

Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty
PostajNaslov: Re: Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju   Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Emptyčet sij 08, 2009 9:15 pm

koji su ovo banalni razlozi...joj...ja to ne kužim...takve ljude
[Vrh] Go down
Rebeka
Admin
Admin
Rebeka


Female Broj postova : 1122
Kucni ljubimac : Mačka i pas
Najdraza zivotinja : Sve divlje mačke
Ime : Rebeka
Registration date : 10.08.2008

Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty
PostajNaslov: Re: Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju   Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Emptypet sij 09, 2009 2:59 am

whisper je napisao/la:
koji su ovo banalni razlozi...joj...ja to ne kužim...takve ljude

ni ja...
Kaj bi ja sad trebala ostaviti Rexa jer je on crn, a spava u smeđoj kućici pa si ne pašu boje??!!
GLUPOSTI!!
Kako ljudi mogu biti TAKO glupi?! :evil:
[Vrh] Go down
https://macke.forumhr.com
Invisible Kid
Sfinks mačka
Invisible Kid


Female Broj postova : 2203
Age : 29
Kucni ljubimac : Mrvica, Flora, Little
Najdraza zivotinja : Sve
Ime : Dora
Registration date : 22.08.2008

Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty
PostajNaslov: Re: Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju   Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Emptypet sij 09, 2009 5:13 am

Rebecca je napisao/la:


ni ja...
Kaj bi ja sad trebala ostaviti Rexa jer je on crn, a spava u smeđoj kućici pa si ne pašu boje??!!
GLUPOSTI!!
Kako ljudi mogu biti TAKO glupi?! :evil:

Ne znam...
[Vrh] Go down
Micek - Mucek
Britanska mačka
Micek - Mucek


Broj postova : 944
Ime : Tea
Registration date : 17.12.2008

Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty
PostajNaslov: Re: Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju   Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Emptypet sij 09, 2009 5:42 am

Ni ja ih ne kužim...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty
PostajNaslov: Re: Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju   Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju Empty

[Vrh] Go down
 
Uzmite moga psa, sliči Davidu Bowieju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sve o mačkama i psima :: Oglasi i ostalo :: Pričaonica-
Forum(o)Bir: