Sve o mačkama i psima
Da bi mogla/mogao sudjelovati na forumu moraš se registrirati ili u logati!!
Sve o mačkama i psima

Sve o vašim mačkama i psima. Registrirajte se!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

Share | 
 

 Suci dog Showa

Go down 
Autor/icaPoruka
Rebeka
Admin
Admin
avatar

Female Broj postova : 1122
Kucni ljubimac : Mačka i pas
Najdraza zivotinja : Sve divlje mačke
Ime : Rebeka
Registration date : 10.08.2008

PostajNaslov: Suci dog Showa   sri pro 31, 2008 5:26 pm

CAC Split – 23. 7. 2009.

FCI I (ovčarski i govedarski psi osim švicarskih govedarskih pasa)

BARBKA NOVAK (SLO) – škotski ovčar dugodlaki / Rough Collie

HANS V. D. BERG (NL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI II (pinčeri, šnauceri, molosi, švicarski planinski i govedarski psi)

HANS V. D. BERG (NL) – njemačka doga / Deutsche Dogge

IGOR MIOČ (HR) - engleski buldog, dogo argentino, bokser, rotvajler / Bulldog, Dogo Argentino, Deutscher Boxer, Rottweiler

JORGE NALLEM (UY) - šnauceri / Schnauzers

JAVIER SANCHEZ (E) - pinčeri, crni ruski terijer, doberman, njufaundlender, šar pei, švicarski planinski psi / Pinschers, Tchiorny Terrier, Dobermann, Shar Pei, Swiss Mountain and Cattle Dogs

NINA KARLSDOTTER (S) – ostale pasmine / rest of the group

FCI III (terijeri)

JAVIER SANCHEZ (E) – foksterijer kratkodlaki i oštrodlaki / Smooth & Wire Foxterrier

IGOR MIOČ (HR) – patuljasti terijeri / Toy Terriers

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IV (jazavčari)

BARBKA NOVAK (SLO) – sve pasmine / all breeds

FCI V (špicevi i psi primitivnog tipa)

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – sibirski haski / Siberian Husky

NINA KARLSDOTTER (S) – akita i američka akita / Akita Inu & American Akita

JORGE NALLEM (UY) – ostale pasmine / rest of the group

FCI VI (goniči, krvosljednici i srodne pasmine)

PETRU MUNTEAN (ROM) – bigl / Beagle

MICHAEL FORTE (IRL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI VII (ptičari)

MICHAEL FORTE (IRL) – sve pasmine / all breeds

FCI VIII (retriveri, španijeli i psi za vodu)

PETRU MUNTEAN (ROM) – retriveri / Retrievers

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IX (psi za pratnju i patuljaste pasmine)

TIINA TAULOS (SF) – mops, boston terijer, Cavalier King Charles i King Charles španijel / Pug, Boston Terrier, Cavalier King Charles & King Charles Spaniel

MARJA TALVITIE (SF) – papijon i phalene / Papillon & Phalene

NEMANJA JOVANOVIĆ (SER) – pudli, ši cu, lhasa apso, tibetski terijer, tibetski španijel / Poodles, Shih Tzu, Lhasa Apso, Tibetan Terrier & Tibetan Spaniel

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – čivava kratkodlaka i dugodlaka, kineski kukmasti pas, francuski buldog / Chihuahuas, Chinese Crested Dog, Bouledogue Francais

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI X (hrtovi)

MARJA TALVITIE (SF) – sve pasmine / all breeds

BIS: JAVIER SANCHEZ (E)


CACIB Split – 24. 7. 2009.

24. 7. 2009 Specijalna izložba tibetskih pasmina / Special show for Tibetan breeds


FCI I (Sheepdogs and Cattle Dogs – except Swiss Cattle Dogs)

MICHAEL FORTE (IRL) – velški korgiji / Welsh Corgies

PETRU MUNTEAN (ROM) – ostale pasmine / rest of the group

FCI II (Pinscher and Schnauzer – Molossoid Breeds – Swiss Mountain and Cattle Dogs)

HANS V. D. BERG (NL) – pinčeri, šnauceri, crni ruski terijer, cane corso, doberman, bokser / Pinchers, Schnauzers, Tchiorny Terrier, Cane Corso, Dobermann & Deutscher Boxer

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – rotvajler, bernski planinski pas / Rottweiler, Bernese Mountain Dog

JORGE NALLEM (UY) – engleski buldog / Bulldog

MICHAEL FORTE (IRL) – tibetski mastif / Do Khy

NINA KARLSDOTTER (S) – dogo argentino / Dogo Argentino

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – njemačka doga / Deutsche Dogge

PETRU MUNTEAN (ROM) – šar pei, tornjak / Shar Pei, Tornjak

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – ostale pasmine / rest of the group

FCI III (Terriers)

TIINA TAULOS (SF) – foksterijer kratkodlaki i oštrodlaki, norvič, norfolk, škotski, skaj, erdel, parson russel, irski, kerry blue, irski mekodlako pšenični, jack russel, brazilski, japanski, silihem i zapadno škotski bijeli terijer / Foxterrier Smooth & Wire, Norwich, Norfolk, Scottish, Skye, Airedale, Parson Russel, Irish, Kerry Blue, Irish Soft Coated Wheaten, Jack Russel, Brasilian, Japanese, Sealyham & West Highland White Terrier

JORGE NALLEM (UY) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IV (Dachshunds)

NIKŠA LEMO (HR) – sve pasmine / all breeds

FCI V (Spitz and Primitive types)

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – akita, američka akita / Akita Inu, American Akita

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) - ostale pasmine / rest of the group

FCI VI (Scenthounds and Related Breeds)

JAVIER SANCHEZ (E) - sve pasmine / all breeds

FCI VII (Pointing Dogs)

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – vajmarski ptičari / Weimaraners

NIKŠA LEMO (HR) - ostale pasmine / rest of the group

FCI VIII (Retrievers – Flushing Dogs – Water Dogs)

MARJA TALVITIE (SF) – zlatni retriver, engleski koker španijel / Golden Retriver, English Cocker Spaniel

MICHAEL FORTE (IRL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IX (Companion and Toy Dogs)

MARJA TALVITIE (SF) - čivava kratkodlaka i dugodlaka / Chihuahuas

NEMANJA JOVANOVIĆ (SER) – mops, francuski buldog, boston terijer, kineski kukmasti pas / Pug, Bouledogue Francais, Boston Terrier & Chinese Crested Dog

JAVIER SANCHEZ (E) - ši cu, lhasa apso / Shih Tzu, Lhasa Apso

NINA KARLSDOTTER (S) – pudli, havanezer, bolonjezer, bišon, maltezer / Poodles, Havanese, Bolognese, Bichon Frise, Maltese

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – tibetski terijer, tibetski španijel i ostale pasmine / Tibetan Terrier, Tibetan Spaniel & rest of the group

FCI X (Sighthounds)

BARBKA NOVAK (SLO) – sve pasmine / all breeds

BIS: MICHAEL FORTE (IRL)

CAC Split – 25. 7. 2009.

FCI I (ovčarski i govedarski psi osim švicarskih govedarskih pasa)

MARJA TALVITIE (SF) – škotski ovčar dugodlaki / Rough Collie

BARBKA NOVAK (SLO) – ostale pasmine / rest of the group

FCI II (pinčeri, šnauceri, molosi, švicarski planinski i govedarski psi)

MARJA TALVITIE (SF) – njufaundlender / Newfoundland

HANS V. D. BERG (NL) – švicarski planinski psi, tibetski mastif, šar pei, tornjak / Swiss Mountain and Cattle Dogs, Tibetan Mastiff, Shar Pei, Tornjak

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – bokser, doberman / Deutscher Boxer, Dobermann

PETRU MUNTEAN (ROM) - pinčeri, šnauceri, dogo argentino, cane corso / Pinchers, Schnauzers, Dogo Argentino, Cane Corso

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) - rotvajler / Rottweiler

NINA KARLDOTTER (S) – engleski buldog / Bulldog

JORGE NALLEM (UY) – ostale pasmine / rest of the group

FCI III (terijeri)

TINO PEHAR (HR) – terijeri tipa bull i visokonogi terijeri / Bull Type & high legged Terriers

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – zapadno škotski bijeli terijer / West Highland White Terrier

MICHAEL FORTE (IRL) – jorkširski terijer / Yorkshire Terrier

NINA KARLSDOTTER (S) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IV (jazavčari)

MARJA TALVITIE (SF) – sve pasmine / all breeds

FCI V (špicevi i psi primitivnog tipa)

MICHAEL FORTE (IRL) - sve pasmine / all breeds

FCI VI (goniči, krvosljednici i srodne pasmine)

MARJA TALVITIE (SF) – dalmatinski pas / Dalmatian

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI VII (ptičari)

NINA KARLSDOTTER (S) – sve pasmine / all breeds

FCI VIII (retriveri, španijeli i psi za vodu)

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – zlatni i labrador retriver / Golden & Labrador Retriever

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – ostali retriveri / rest of the Retriever breeds

HANS V. D. BERG (NL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IX (psi za pratnju i patuljaste pasmine)

TIINA TAULOS (SF) – ši cu, lhasa apso, tibetski terijer, tibetski španijel, briselski i belgijski grifon, bišon, kineski kukmasti pas / Shih Tzu, Lhasa Apso, Tibetan Terrier, Tibetan Spaniel, Brussels and Belgian Griffon, Bichon Frise, Chinese Crested Dog

JAVIER SANCHEZ (E) – pudli, mops, francuski buldog / Poodles, Pug, Bouledogue Francais

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – bostonski terijer / Boston Terrier

NEMANJA JOVANOVIĆ (SER) – ostale pasmine / rest of the group

FCI X (hrtovi)

TINO PEHAR (HR) – afganistanski hrt / Afgan Hound

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – ostale pasmine / rest of the group

BIS: REVAZ KHOMASURIDZE (RUS)

CACIB Split – 26. 7. 2009.

FCI I (Sheepdogs and Cattle Dogs – except Swiss Cattle Dogs)

JORGE NALLEM (UY) – britanski ovčari / British Sheepdogs

JAVIER SANCHEZ (E) – ostale pasmine / rest of the group

FCI II (Pinscher and Schnauzer – Molossoid Breeds – Swiss Mountain and Cattle Dogs)

NEMANJA JOVANOVIĆ (SER) – pinčeri, šnauceri, doberman, bokser, rotvajler / Pinchers, Schnauzers, Dobermann, Deutscher Boxer & Rottweiler

MARJA TALVITIE (SF) – dogo argentino, engleski buldog, njemačka doga / Dogo Argentino, Bulldog, Deutsche Dogge

HANS V. D. BERG (NL) – njufaundlender / Newfoundland

PETRU MUNTEAN (ROM) – bernski planinski pas / Bernese Mountain Dog

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – tibetski mastif / Tibetan Mastiff

MICHAEL FORTE (IRL) - ostale pasmine / rest of the group

FCI III (Terriers)

JORGE NALLEM (UY) – foksterijer oštrodlaki / Foxterrier Wire

JAVIER SANCHEZ (E) – jorkširski terijer / Yorkshire Terrier

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – silki terijer / Silky Terrier

HANS V. D. BERG (NL) – jack russel i parson russel terijer / Jack Russel & Parson Russel Terrier

ANDRZEJ KAZMIERSKI (PL) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IV (Dachshunds)

JAVIER SANCHEZ (E) – sve pasmine / all breeds

FCI V (Spitz and Primitive types)

HANS V. D. BERG (NL) – američka akita / American Akita

BARBKA NOVAK (SLO) – samojed, sibirski haski, aljaški malamut, europski špicevi, faraonski pas, cirneco del'etna, basenji, peruanski i meksički golokoži psi / Samoyed, Siberian Husky, Alaskan Malamute, European Spitzs, Pharaon Hound, Cirneco del'Etna, Basenju, Peruvian & Mexican Hairless Dogs

MARJA TALVITIE (SF) - ostale pasmine / rest of the group

FCI VI (Scenthounds and Related Breeds)

JORGE NALLEM (UY) – rodezijski riđbek / Rhodesian Ridgeback

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) - ostale pasmine / rest of the group

FCI VII (Pointing Dogs)

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – britanski ptičari / British pointing dogs

HANS V. D. BERG (NL) - ostale pasmine / rest of the group

FCI VIII (Retrievers – Flushing Dogs – Water Dogs)

ZLATKO KRALJIĆ (HR) – zlatni i labrador retriver, engleski koker španijel / Golden & Labrador Retriver, English Cocker Spaniel

HANS V. D. BERG (NL) – ostali retriveri / other Retrievers

REVAZ KHOMASURIDZE (RUS) – ostale pasmine / rest of the group

FCI IX (Companion and Toy Dogs)

TIINA TAULOS (SF) – pudli, maltezer, mali lavlji pas, mali brabanson, pekinezer, papijon, phalene, kromforlender, rusky toy terijer / Poodles, Lowchen, Petit Brabanson, Pekingese, Papillon, Phalene, Kromforlander, Rusky Toy

JASNA MATEJČIĆ (HR) – ši cu, lasa apso, kineski kukmasti pas, tibetski španijel, tibetski terijer, bolonjezer, havanezer, boston terijer / Shih Tzu, Lhasa Apso, Chinese Crested Dog, Tibetan Spaniel, Tibetan Terrier, Bolognese, Havanese, Boston Terrier

HANS V. D. BERG (NL) – bišon, Cavalier King Charles i King Charles španijel / Bichon Frise, Cavalier King Charles & King Charles Spaniel

NINA KARLSDOTTER (S) – ostale pasmine / rest of the group

FCI X (Sighthounds)

PETRU MUNTEAN (ROM) – sve pasmine / all breeds

BIS: NINA KARLSDOTTER (S)

SUPREME BIS: JORGE NALLEM (UY)

_________________
* * * * * Sve ove pahulje bijele, * * * * * *
* * * to su sve moje dobre želje, * * * * *
* * * * ali tu nema dovoljno slova,* * * * * *
* * * ukratko želim vam NOVU iz snova * * *
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://macke.forumhr.com
 
Suci dog Showa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sve o mačkama i psima :: Naši Psi :: Izložbe naših Najboljih Prijatelja-
Forum(o)Bir: